Başkan'ın Mesajı

Çeyrek asırdan fazla geçmişi bulunan Kara Fiber, yoluna ilk günkü inanç ve azimle devam ediyor.

3 kuşaktır tekstil sektörüyle yola çıkan Kara Fiber, bugün dünya devleriyle çalışan başarılı bir şirket olmuştur. Her zaman yeniliklere inandığımız ve bunu teknolojiye ayak uydurarak kendine ilke edinen, güçlü finansal altyapısıyla birleştirerek yeni yatırımlara her zaman devam edecektir.

Müşteri memnuniyeti odaklı prensibimizle, ülkemize en faydalı nasıl oluruz düşüncesinin ortak paydada buluşmayı hedef edindik. Öncelikle memleketimize ve ülkemize yatırım yapmayı şart koştuk. İstihdama katkıda bulunmayı, ülkemizin hedefleri doğrultusunda üstümüze düşen görevi büyük bir sevgi ve umutla gerçekleştirmeyi hedefledik.

Sürekli büyümeyi hedefleyen, çalışanlarıyla kucaklaşan bir aileyiz. Amacımız, yeni yatırımlarla bu aileyi daha da büyütmek. Bizi bu noktalara getiren çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı, bizim için en önemli unsurlardır.

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği alanlarda her zaman daha başarılı olmayı hedeflemiştir. Üretim kalitesi, müşteri ilişkileri, vizyon ve prensipleri ile bulunduğu alanlarda daha başarılı olacağına eminim. Hedefimiz bayrağı elden ele taşırken sürekli güçlenerek büyümek olacaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı

Bilal KARA